ДОСТАВКА






Інвертор зварювальний JASIC ARC-200 (Z209)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Jasic ARC-200 (Z209) – це зварювальний інвертор для ручного дугового зварювання (MMA) і наплавлення на постійному струмі всіх видів і марок сталей, а також для аргонодугового (TIG) зварювання. Можлива робота електродами з основним і рутил-основним покриттям діаметрами 1.5-5.0 мм. При використанні в режимі аргонодугового зварювання підпал здійснюється контактним способом.
ARC-200 (Z209) належить до PRO-серії апаратів, відмінні риси яких - сучасний ергономічний дизайн, розширений діапазон зварювального струму і поліпшена система відведення тепла. В конструкції використана IGBT-технологія. Точні регулювання параметрів і наявність спеціальних функцій дозволяють домогтися ідеальної якості зварного шва в будь-якому просторовому положенні.
Маленький і надійний апарат - відмінне рішення для застосування в побуті і виробництві. Дуже проста і зрозуміла навіть новачкові панель управління. Живиться від стандартної мережі 220В.
Основні функції та особливості:
ручне дугове зварювання (MMA)
аргонодугове зварювання (TIG)
"антизалипання" (anti stick)
"гарячий старт старт" (hot start)
"форсаж дуги" (arc force)
індикація перегріву
Комплектація:
зварювальний апарат
клема маси з кабелем
тримач електрода з кабелем
інструкція з експлуатації
Шановні покупці, зверніть увагу, для роботи в режимі аргонодугового зварювання потрібен пальник з вентильним керуванням.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jasic |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 5.2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 5 мм |
| Максимальный сварочный ток | 200 А |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.5 мм |
| Минимальный сварочный ток | 10 А |
| Напряжение питания | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 75 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 9.4 кВА |
| Номинальный сварочный ток | 200 А |
| Степень защиты IP | 21 |
| Продолжительность нагрузки | 30 % |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 313 мм |
| Ширина | 130 мм |
- Цена: 14 990 ₴

