ДОСТАВКА






Інвертор зварювальний JASIC ARC-250 (Z230)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Jasic ARC-250 (Z230) – це зварювальний інвертор для ручного дугового зварювання (MMA) і наплавлення на постійному струмі всіх видів і марок сталей. Можлива робота електродами з основним і рутил-основним покриттям діаметром 1.5-5.0 мм.
ARC-250 (Z230) – відмінне рішення для тих, кому потрібен надійний апарат з запасом потужності по cтруму. Класичний дизайн корпусу, з міцною ручкою для транспортування. В конструкції використана IGBT-технологія. Точні регулювання параметрів і наявність спеціальних функцій дозволяють домогтися ідеальної якості зварного шва в будь-якому просторовому положенні.
Дуже проста і зрозуміла навіть новачкові панель керування. Значення зварювального струму відображається на цифровому дисплеї. Струм форсажу дуги регулюється спеціальною ручкою. Живиться від стандартної мережі 220В.
Моделі Z230 і Z227 відрізняються напругою живлення: у Z230 – 220В, а у Z227 – 380В.
Основні функції та особливості:
ручне дугове зварювання (MMA)
"антизалипания" (anti-stick)
"гарячий старт" (hot start)
"форсаж дуги" (arc force)
індикація перегріву
Комплектація:
зварювальний апарат
клема маси з кабелем
тримач електрода з кабелем
інструкція по експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jasic |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 9 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 4 мм |
| Максимальный сварочный ток | 250 А |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.5 мм |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Напряжение питания | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 67 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 13.2 кВА |
| Номинальный сварочный ток | 250 А |
| Степень защиты IP | 21 |
| Продолжительность нагрузки | 60 % |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 235 мм |
| Длина | 410 мм |
| Ширина | 152 мм |
- Цена: 15 990 ₴

