ДОСТАВКА






Інвертор зварювальний JASIC ARC-400 (Z312)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Jasic ARC-400 (Z312) - це зварювальний інвертор для ручного дугового зварювання (MMA) і наплавлення на постійному струмі, а також для аргонодугового (TIG) зварювання. Можлива робота електродами з основним і рутил-основним покриттям діаметрами 2.0-8.0 мм.
ARC-400 (Z312) - відмінне рішення для професійних робіт, коли потрібен надійний апарат з запасом потужності по струму. Класичний дизайн корпусу, на верхній кришці дві міцні ручки для транспортування. В конструкції використана IGBT-технологія, транзистори в посиленому виконанні. Всі плати захищені від пилу і вологи шаром спеціального лаку. Точні регулювання параметрів і наявність спеціальних функцій дозволяють домогтися ідеальної якості зварного шва в будь-якому просторовому положенні. Розрахований на роботу в важких умовах, корпус міцний, витримає навіть падіння з висоти близько 5 м.
Панель управління проста і не перевантажена зайвими кнопками і перемикачами. Значення зварювального струму виводиться на цифровий дисплей. Струм форсажу дуги регулюється окремою ручкою на панелі. Для живлення потрібна трифазна мережа 380В.
Основні функції та особливості:
ручне дугове зварювання (MMA)
аргонодугове зварювання з контактним підпалом (TIG)
"гарячий старт" (hot start), "форсаж дуги" (arc force), "антизалипання" (anti stick)
зниження напруги холостого ходу (V.R.D.)
індикація перегріву і перевантаження по струму
Комплектація:
зварювальний апарат
затискач маси з кабелем
електродотримач з кабелем
інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jasic |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 24 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Коэффициент полезного действия | 87 % |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 8 мм |
| Максимальный сварочный ток | 400 А |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 2 мм |
| Минимальный сварочный ток | 30 А |
| Напряжение питания | 380 В |
| Напряжение холостого хода | 65 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 15 кВА |
| Номинальный сварочный ток | 400 А |
| Степень защиты IP | 21 |
| Продолжительность нагрузки | 60 % |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 400 мм |
| Длина | 518 мм |
| Ширина | 252 мм |
- Цена: 38 990 ₴

