ДОСТАВКА






Зварювальний апарат JASIC TIG-180P (W211)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Jasic TIG-180P (W211) – це зварювальний інвертор для аргонодугового (TIG), а також ручного дугового (MMA) зварювання на постійному струмі. Застосовується для зварювання більшості конструкційних матеріалів, у тому числі тугоплавких металів та нержавіючої сталі. Відмінна риса – наявність режиму імпульсного (TIG Pulse) зварювання для роботи з тонкими деталями.
TIG-180P (W211) належить до PRO-серії апаратів, відмінні риси яких – сучасний ергономічний дизайн, розширений діапазон зварювального струму та покращена система відведення тепла. У конструкції використано IGBT-технологію. Апарат відрізняється мікропроцесорним керуванням та сенсорною панеллю керування. Після завершення роботи останні параметри зварювання автоматично зберігаються у пам'яті апарата.
Jasic TIG-180P (W211) - високотехнологічне рішення для застосування в побуті або на виробництві. Широкий діапазон налаштувань: 8 параметрів для TIG DC зварювання та 12 параметрів для TIG Pulse. Живлення від мережі 220В. Розрахований працювати з вольфрамовими електродами 1.6 – 3.2 мм.
Основні функції та особливості:
аргонодугове зварювання (TIG) з імпульсом і без імпульсу
ручне дугове зварювання (MMA)
налаштування сили струму та часу запалення дуги для режиму MMA
режими роботи 2Т/4Т/точками
"антизалипання" (antistick), "гарячий старт" (hot start), "форсаж дуги" (arc force)
індикація перегріву
Комплектація:
зварювальний апарат
пальник WP-26
клема маси з кабелем
інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jasic |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 5.94 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Максимальная толщина свариваемых деталей | 6 мм |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 3.2 мм |
| Максимальный сварочный ток | 180 А |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.6 мм |
| Минимальный сварочный ток | 10 А |
| Напряжение питания | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 65 В |
| Степень защиты IP | 23 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 210 мм |
| Длина | 355 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| ПВ (при 40°C) | 35 % |
| Потребляемая мощность | 5.2 кВА |
| Сварочный ток при ПВ 100% | 106.5 А |
- Цена: 19 900 ₴

