ДОСТАВКА






Зварювальний апарат JASIC TIG-200P (W212)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Jasic TIG-200P (W212) – це зварювальний інвертор для аргонодугового (TIG), а також ручного дугового (MMA) зварювання на постійному струмі. Застосовується для зварювання більшості конструкційних матеріалів, у тому числі тугоплавких металів і нержавіючої сталі. Відмінна особливість – наявність режиму імпульсного (TIG Pulse) зварювання для роботи з тонкими деталями.
TIG-200P (W212) належить до PRO-серії апаратів, особливості яких – сучасний ергономічний дизайн, розширений діапазон зварювального струму і покращена система відведення тепла. У конструкції використана IGBT-технологія. Апарат відрізняється мікропроцесорним управлінням і сенсорною панеллю управління. По завершенню роботи останні параметри зварювання автоматично зберігаються в пам'яті апарату.
Jasic TIG-200P (W212) — високотехнологічне рішення для застосування в побуті або на виробництві. Широкий діапазон налаштувань: 8 параметрів для TIG DC зварювання і 12 параметрів для TIG Pulse. Живлення від мережі 220В. Розрахований на роботу з вольфрамовими електродами 1.6 – 3.2 мм
Основні функції та особливості:
аргонодугове зварювання (TIG) з імпульсом і без імпульсу
ручне дугове зварювання (MMA)
налаштування сили струму і часу запалювання дуги для режиму MMA
режими роботи 2Т/4Т/точками
«антизалипания» (anti stick), «гарячий старт» (hot start), «форсаж дуги» (arc force)
індикація перегріву
Комплектація:
зварювальний апарат
пальник WP-26
клема маси з кабелем
інструкція з експлуатації
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Jasic |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 6.15 кг |
| Высота | 210 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 355 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 4 мм |
| Максимальный сварочный ток | 200 А |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.6 мм |
| Минимальный сварочный ток | 10 А |
| Напряжение питания | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 65 В |
| ПВ (при 40°C) | 35 % |
| Потребляемая мощность | 6 кВА |
| Сварочный ток при ПВ 100% | 140 А |
| Степень защиты IP | 23 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Основные | |
| Максимальная толщина свариваемых деталей | 8 мм |
- Цена: 26 990 ₴

