ДОСТАВКА






Зварювальний апарат JASIC TIG-200P AC/DC (E201)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Jasic TIG-200P AC/DC (E201) - це зварювальний інвертор для аргонодугового (TIG), а також ручного дугового (MMA) зварювання на постійному і змінному струмі. Застосовується для зварювання більшості конструкційних матеріалів, в тому числі тугоплавких металів, нержавіючої сталі та алюмінію.
TIG-200P AC/DC (E201) належить до PRO-серії апаратів, відмінні риси яких - сучасний ергономічний дизайн, розширений діапазон зварювального струму і поліпшена система відведення тепла. В конструкції використана IGBT-технологія. Апарат відрізняється мікропроцесорним управлінням і сенсорною панеллю налаштування параметрів зварювання. По завершенню роботи останні параметри зварювання автоматично зберігаються в пам'яті апарату.
Jasic TIG-200P AC/DC (E201) - високотехнологічне рішення для застосування в побуті або на виробництві. Широкий діапазон налаштувань: 8 параметрів для TIG DC зварювання, 10 параметрів для TIG AC і 9 параметрів для TIG Pulse AC/DC. Живлення від мережі 220В. Розрахований на роботу з вольфрамовими електродами 1.0 - 3.2 мм.
Основні функції та особливості:
аргонодугове зварювання (TIG)
ручне дугове зварювання (MMA)
робота на постійному (DC) і змінному (AC) струмі
режим TIG Pulse для зварювання тонких матеріалів
режими роботи 2Т/4Т/точками
робочі параметри зварювання автоматично зберігаються при виключенні
вбудований контроллер температури
«гарячий старт» (hotstart)
зниження напруги холостого ходу (vrd)
індикація перегріву і перевантаження по струму
Комплектація:
зварювальний апарат
пальник WP-26
клема маси з кабелем
інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jasic |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 9 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Максимальная толщина свариваемых деталей | 12 мм |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 3.2 мм |
| Максимальный сварочный ток | 200 А |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1 мм |
| Минимальный сварочный ток | 5 А |
| Напряжение питания | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 56 В |
| Степень защиты IP | 23 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 355 мм |
| Длина | 560 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| ПВ (при 40°C) | 25 % |
| Потребляемая мощность | 6 кВА |
| Сварочный ток при ПВ 100% | 100 А |
- Цена: 37 260 ₴

