


Напівавтомат зварювальний JASIC MIG-200 (N220)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Jasic MIG-200 (N220) – це зварювальний інвертор для напівавтоматичного зварювання в середовищі захисних газів (MIG/MAG), а також для ручного дугового (MMA) зварювання. Можлива робота дротом суцільного перерізу, а також самозахисним порошковим дротом. Застосовується для зварювання конструкційних матеріалів, у тому числі різних видів сталі, алюмінію і його сплавів.
MIG-200 (N220) належить до PRO-серії апаратів, особливості яких – сучасний ергономічний дизайн, розширений діапазон зварювального струму і покращена система відведення тепла. У конструкції використана IGBT-технологія, що робить апарат більш надійним, а також компактним і легким.
Управління інвертором просте і зрозуміле. Основні параметри зварювання задаються на панелі управління ручками, режими зварювання перемикаються тумблером. Вбудований механізм подавання дроту працює з малими касетами вагою до 5 кг. Для роботи самозахисним дротом на передній панелі встановлений штекер перемикання полярності.
Основні функції та особливості:
напівавтоматичне зварюваня (MIG/MAG)
ручне дугове зварювання (MMA)
зварювання порошковим дротом (FCAW) в захисних газах або самозахисним дротом
"гарячий старт" (hot start)
"форсаж дуги" (arc force)
регулювання допалювання дроту
індикація перегріву
Комплектація:
зварювальний апарат
клема маси з кабелем
інструкція з експлуатації
Шановні покупці, зверніть увагу, зварювальний пальник не входить в комплект поставки!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jasic |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость катушки для сварочной проволоки | 5 кг |
| Вес | 12.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Загрузка проволоки | Боковая |
| Максимальная скорость подачи проволоки | 16 м/мин |
| Максимальное отклонения напряжения | 15 % |
| Максимальный диаметр проволоки | 1 мм |
| Максимальный сварочный ток | 200 А |
| Минимальная скорость подачи проволоки | 1.5 м/мин |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.6 мм |
| Минимальный сварочный ток | 10 А |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 6.6 кВт |
| Степень защиты IP | 21 |
| Тип подключения рукава | Евро разъем |
| Продолжительность нагрузки | 35 % |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 370 мм |
| Длина | 485 мм |
| Ширина | 185 мм |
- Цена: 44 990 ₴

