ДОСТАВКА






Напівавтомат зварювальний Jasic MIG-400 (N361)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Jasic MIG-400 (N361) – це професійний зварювальний інвертор, який може використовуватися для напівавтоматичного зварювання в середовищі захисних газів (MIG/MAG), а також для ручного дугового зварювання (ММА). Апарат працює як з дротом суцільного перерізу, так і з порошковим(потрібна заміна роликів механізму подавання дроту).
Зварювальне джерело і механізм подавання дроту MIG-400 (N361) рознесені в окремі корпуси. У конструкції використана IGBT-технологія, що робить апарат більш надійним і менш шумним, а також дозволяє зберегти відносно невеликі габарити і вагу. Механізм подавання дроту чотирироликовий, його потужності достатньо для стійкої роботи пальниками з шланг-пакетом довжиною до 5 метрів. Дріт захищений від забруднення захисним пластиковим боксом. Можливе встановлення касети з дротом вагою до 15 кг. Апарат розрахований на роботу з дротом діаметром 0.8/ 0.9 / 1.0 / 1.2/ 1.6 мм.
Управління інвертором просте і зрозуміле. Панель управління апаратом досить проста: за регулювання основних параметрів зварювання відповідають рукоятки з плавним ходом, для перемикання між режимами зварювання встановлені тумблери. Значення сили зварювального струму і напруги виводяться на цифрові дисплеї. Зварювальний пальник підключається через роз'єм типу KZ-2, який винесений на корпус пристрою подавання дроту. Для роботи пальника пістолетного (Spool Gun) типу з вбудованою котушкою на передній панелі джерела встановлено окремий роз'єм (7 pin). Живлення апарату від промислової електричної мережі 380В (3 фази).
Основні функції та особливості:
напівавтоматичне зварювання (MIG/MAG)
ручне дугове зварювання (MMA)
регулювання (індуктивності) жорсткості дуги
режим роботи 2 і 4 такти
робота з пальниками з довгим шланг-пакетом (до 5 м)
функція заварювання кратера з можливістю регулювання напруги та струму згасання дуги
індикація перегріву і перевантаження по струму
Комплектація:
зварювальний апарат
клема маси з кабелем
шланг-пакет з'єднувальний (5 м)
інструкція з експлуатації
Шановні покупці, зверніть увагу, зварювальний пальник не входить в комплект постачання!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jasic |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость катушки для сварочной проволоки | 15 кг |
| Вес | 41 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Загрузка проволоки | Боковая |
| Максимальная скорость подачи проволоки | 21 м/мин |
| Максимальное отклонения напряжения | 15 % |
| Максимальный диаметр проволоки | 1.6 мм |
| Максимальный сварочный ток | 400 А |
| Минимальная скорость подачи проволоки | 1 м/мин |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.8 мм |
| Минимальный сварочный ток | 60 А |
| Напряжение питающей сети | 380 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 16.6 кВт |
| Степень защиты IP | 21 |
| Тип подключения рукава | Евро разъем |
| Продолжительность нагрузки | 100 % |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 585 мм |
| Длина | 760 мм |
| Ширина | 360 мм |
- Цена: 109 900 ₴

