ДОСТАВКА




Напівавтомат зварювальний Jasic MIG-500 (N221)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Jasic MIG-500 (N221) – це професійний зварювальний інвертор, який може використовуватися для напівавтоматичного зварювання в середовищі захисних газів (MIG/MAG), а також для ручного дугового зварювання (MMA). Апарат працює як дротом суцільного перерізу, так і порошковим (потрібна заміна роликів механізму подавання).
Зварювальне джерело і механізм подавання дроту MIG-500 (N221) рознесені в окремі корпуси. У конструкції використана IGBT-технологія, що робить апарат більш надійним і менш шумним, а також дозволяє зберегти відносно невеликі габарити і вагу. Механізм подачі дроту чотирироликовий, його потужності достатньо для стійкої роботи пальниками з шланг-пакетом довжиною до 5 метрів. Дріт захищений від забруднення захисним пластиковим боксом. Можливе встановлення касети з дротом вагою до 15 кг. Апарат розрахований на роботу з дротом діаметром 0.8 / 1.0 / 1.2 / 1.6 мм.
Jasic MIG-500 (N221) - це повноцінний мобільний зварювальний пост. У комплект постачання входить візок з підставкою для балона з газом, блок рідинного охолодження (4.5 л), пальник з рідинним охолодженням і турель для механізму подавання дроту. Турель дозволяє обертання пристрою подачі дроту на 360°. Зварювальний пальник підключається через роз'єм типу KZ-2, який винесений на корпус пристрою подавання дроту. Живлення апарату від промислової електричної мережі 380В (3 фази).
Основні функції та особливості:
напівавтоматичне зварювання (MIG / MAG)
ручне дугове зварювання (ММА)
функція заварювання кратера з регулюванням напруги і струму згасання дуги
режим роботи 2 і 4 такту
робота з пальниками з довгим шланг-пакетом (до 5 м)
індикація перегріву і перевантаження по струму
Комплектація:
апарат - 1 шт.
пристрій подавання дроту - 1 шт.
шланг-пакет з'єднувальний (5 м) - 1 шт.
блок рідинного охолодження (4.5 л) - 1 шт.
пальник, 5 м - 1 шт.
турель - 1 шт.
клема маси з кабелем - 1 шт.
візок - 1 шт.
інструкція - 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jasic |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость катушки для сварочной проволоки | 15 кг |
| Вес | 100 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Загрузка проволоки | Боковая |
| Максимальная скорость подачи проволоки | 18 м/мин |
| Максимальное отклонения напряжения | 15 % |
| Максимальный диаметр проволоки | 1.6 мм |
| Максимальный сварочный ток | 500 А |
| Минимальная скорость подачи проволоки | 1.5 м/мин |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.8 мм |
| Минимальный сварочный ток | 50 А |
| Напряжение питающей сети | 380 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 23 кВт |
| Степень защиты IP | 21 |
| Тип подключения рукава | Евро разъем |
| Продолжительность нагрузки | 60 % |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 558 мм |
| Длина | 639 мм |
| Ширина | 292 мм |
- Цена: 179 900 ₴

