ДОСТАВКА






Апарат для плазмового різання Jasic CUT-40 (L207)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Jasic CUT-40 (L207) - це побутовий апарат для повітряного плазмового різання. За допомогою цього апарату можна різати матеріали, що проводять струм. Залежно від властивостей матеріалу і його товщини підбирається струм різання. Може використовуватися для фігурного і прямолінійного різання.
В основі конструкції CUT-40 (L207) лежить сучасна технологія IGBT. Її застосування забезпечує надійність і тривалу роботу апарату з високою ефективністю. Як газ для утворення плазми використовується повітря, для підготовки якого в задній частині інвертора встановлений блок підготовки з манометром. Зверніть увагу, для роботи плазморіза необхідний компресор (витрата повітря 170 л/хв., тиск 4.5-6.5 МПа).
Товщина чистового різання становить 6 мм, роздільного до 12 мм (в залежності від типу матеріалу, ступеня зносу витратних матеріалів плазмотрона і т.д.).
Управління плазморізом просте і зрозуміле навіть непрофесіоналові - на панелі всього одна ручка для плавного регулювання сили струму різання. Корпус виконаний в ергономічному стилі, з міцною ручкою для транспортування.
Основні функції та особливості:
плазмове різання (CUT)
високочастотний підпал дуги (дотиком)
захист від перегріву і струмового перевантаження
Комплектація:
апарат повітряно-плазмового різання
плазмотрон PT-31 (5 м)
блок підготовки повітря
клема маси з кабелем
інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jasic |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Метод плазменного сваривания | Воздушно-плазменный |
| Параметры аппарата плазменной резки | |
| Вес аппарата | 9 кг |
| Максимальный сварочный ток | 40 А |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 310 В |
| Степень защиты IP | 23 |
| Тип сварочной установки | Мобильная |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры аппарата плазменной резки | |
| Высота | 315 мм |
| Длина | 155 мм |
| Ширина | 415 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| ПВ (при 40°C) | 60 % |
- Цена: 14 700 ₴

