

Зварювальне джерело Jasic MZ-1250 (M310) і трактор Jasic AT-1
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зварювальний апарат Jasic MZ-1250 - це зварювальне джерело для автоматичного дугового зварювання під флюсом (SAW). В основі конструкції лежить сучасна інверторна схема (IGBT-транзистори). Основні параметри зварювання мають цифрову індикацію для зручності плавного регулювання. У комплект для зварювання входить саме джерело і пересувна каретка, на яку встановлені механізм подавання дроту, бункер з флюсом і блок управління. Механізм подавання дроту розрахований під касети до 25 кг. Кнопки блоку керування і регулятори великі, для більшої зручності роботи оператора.
Основне призначення апарату - зварювання сталей на постійному струмі. Застосовується як дріт суцільного перерізу, так і порошковий дріт. Можливі варіанти застосування - виробництво труб, суднобудування і т.інш. За допомогою MZ-1250 можна виконувати широкий спектр зварювальних швів: стикові, внапусток, кутові і таврові, а також наплавку і дугове стругання. Максимальна протяжність зварного шва до 1200 мм, а максимальна товщина кромки - 60 мм. Можливе застосування дроту діаметром від 3 до 6 мм і покритих зварювальних електродів діаметром від 1.5 - 5.0 мм. Швидкість зварювання від 3 до 120 м/год.
Максимальний зварювальний струм - 1250А, якщо потрібне джерело меншої потужності, радимо звернути увагу на MZ-1050.
Функції:
зварювання під флюсом (SAW)
ручне дугове зварювання (MMA)
стругання
захист від перегріву і перевантажень по струму
Додатково:
режим СС (підтримання напруги постійною)
режим CV (підтримання струму постійним)
регульовані «гарячий старт» і «форсаж дуги» для режиму ручного дугового зварювання
В комплекті:
апарат MZ-1250 (M310) - 1 шт.
блок керування МК-1 - 1 шт.
зварювальний трактор АТ-1 - 1 шт.
керуючий кабель (15 м) - 1 шт.
зварювальний кабель 70 мм2 (5 м) - 2 шт.
зварювальний кабель 70 мм 2 (15 м) - 2 шт.
напрямні (рельси) для трактора - 2 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jasic |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Минимальный сварочный ток | 100 А |
| Степень защиты IP | 21 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 811 мм |
| Длина | 400 мм |
| Ширина | 890 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 115 кг |
| Загрузка проволоки | Боковая |
| Максимальная скорость подачи проволоки | 3 м/мин |
| Максимальный сварочный ток | 1250 А |
| Минимальная скорость подачи проволоки | 0.3 м/мин |
| Напряжение питающей сети | 380 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 55.25 кВА |
| Продолжительность нагрузки | 80 % |
- Цена: 299 990 ₴

