ДОСТАВКА






Інвертор зварювальний JASIC ARC-380 (Z298)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
JASIC ARC-380 (Z298) - це трифазний апарат для професійного зварювання на базі транзисторів IGBT типу. Апарат може використовуватися для ручного дугового зварювання (ММА) і наплавлення виробів з низьковуглецевої сталі. Допускається використання електродів з основним, рутил-основним і рутил-целюлозним типом обмазування.
Відмінне рішення для тих, кому потрібен апарат з великим запасом потужності для проведення ремонтних, а також монтажних робіт на різноманітних промислових об'єктах.
Апарат JASIC ARC-380 (Z298) - це більш сучасна модель, яка замінила застарілий апарат ARC-350 (Z299). Виконаний на базі більш досконалих комплектуючих, керуюча плата автоматичного збирання. Обтічний дизайн, кути корпусу захищені пластиковими накладками, дві міцні ручки для перенесення.
Переваги:
невелика вага (для апаратів такого класу)
наявність цифрового дисплею і міцних ручок управління
функції Arc Force (форсаж дуги), Anti-Stick (антиприлипання), Hot Start (розігрів активної плями електроду)
Комплектація:
апарат зварювальний – 1 шт.
тримач електрода 400 А – 1 шт
затискач «маси» 400 А – 1 шт
паспорт (інструкція з експлуатації) – 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jasic |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 19 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 6 мм |
| Максимальный сварочный ток | 380 А |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 2 мм |
| Минимальный сварочный ток | 30 А |
| Напряжение питания | 380 В |
| Напряжение холостого хода | 67 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 16 кВА |
| Номинальный сварочный ток | 180 А |
| Степень защиты IP | 21 |
| Продолжительность нагрузки | 40 % |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 441 мм |
| Длина | 618 мм |
| Ширина | 330 мм |
- Цена: 30 990 ₴

