ДОСТАВКА






Напівавтомат зварювальний Jasic MIG-250 (N289)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Jasic MIG-250 (N289) – це професійний зварювальний інвертор, який може використовуватися для напівавтоматичного зварювання в середовищі захисних газів (MIG/MAG), аргонодугового зварювання (TIG DC), а також для ручного дугового зварювання (MMA). Апарат працює як дротом суцільного перерізу, так і порошковим (потрібна заміна роликів подавання дроту).
MIG-250 (N289) - це надійний апарат, який підійде якщо вам потрібно забезпечувати якісне зварювання різних за характеристиками матеріалів. В конструкції використана IGBT-технологія, яка робить апарат більш надійним і менш шумним, що дозволяє зберегти відносно невеликі габарити і вагу. Апарат виконаний компактним, механізм подавання дроту і джерело зібрані в одному корпусі. Механізм подавання дроту чотирироликовий, його потужності достатньо для стійкої роботи пальником з 5-метровим шланг-пакетом. Можливе встановення касет з дротом вагою до 15 кг. Апарат розрахований на роботу з дротом діаметром 0.6 / 0.8 / 0.9 / 1.0 мм.
Управління інвертором просте і зрозуміле. Панель управління апаратом багатофункціональна. Залежно від обраного режиму зварювання рукоятки і цифрові дисплеї дозволяють налаштувати різні параметри зварювального процесу. Так три рукоятки з плавним ходом відповідають за регулювання:
зварювального струму (TIG/MMA) / швидкості подавання дроту (MIG)
зварювальної напруги (MIG) /величини форсажу дуги (MMA)
індуктивності
Два цифрових дисплеї в свою чергу дозволяють відстежувати значення:
сили струму (TIG/MMA) / швидкості подавання дроту (MIG)
напруги (MIG) / величину форсажа дуги (MMA)
Також на передню панель винесені індикатори перегріву і вмикання/вимикання режиму VRD. Встановлення/перемикання інших параметрів зварювання і режимів організовано сенсорними кнопками. Так за допомогою сенсорних кнопок перемикаються режими зварювання (MIG/TIG/MMA/SpoolGun), режим роботи пальника (2T/4T), час продувки після зварювання і час плавного спадання струму. Зварювальний пальник підключається через роз'єм типу KZ-2, поруч з яким встановлено штекер для перемикання полярності для роботи порошковим дротом. Для роботи пальника пістолетного (Spool Gun) типу з вбудованою котушкою на передній панелі встановлений роз'єм (9 pin). Живлення апарату від побутової електричної мережі 220В.
Основні функції та особливості:
напівавтоматичне зварювання (MIG/MAG)
аргонодугове зварювання (TIG)
ручне дугове зварювання (MMA)
«гарячий старт» (hot start)
регульований "форсаж дуги" (arc force)
"VRD" режим зниження напруги на холостому ходу
зміна індуктивності
індикація перегріву
допалювання дроту в кінці зварювання
Комплектація:
зварювальний апарат
клема маси з кабелем
інструкція з експлуатації
Шановні покупці, зверніть увагу, зварювальний пальник не входить в комплект постачання!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jasic |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость катушки для сварочной проволоки | 15 кг |
| Вес | 24 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Загрузка проволоки | Боковая |
| Максимальная скорость подачи проволоки | 16 м/мин |
| Максимальное отклонения напряжения | 15 % |
| Максимальный диаметр проволоки | 1 мм |
| Максимальный сварочный ток | 250 А |
| Минимальная скорость подачи проволоки | 1.5 м/мин |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.6 мм |
| Минимальный сварочный ток | 30 А |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 8.9 кВт |
| Степень защиты IP | 21 |
| Тип подключения рукава | Евро разъем |
| Продолжительность нагрузки | 35 % |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 452 мм |
| Длина | 627 мм |
| Ширина | 267 мм |
- Цена: 57 990 ₴

