ДОСТАВКА






Зварювальний апарат JASIC TIG-200P AC/DC (E20101)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
JASIC TIG-200P AC/DC (E20101) - це напівпрофесійний апарат, який може використовуватися для аргонодугового зварювання на постійному (TIG DC) і змінному струмі (TIG AC), зварювання пульсуючою дугою (TIG Puls) і для ручного дугового зварювання (MMA). Така конструкція, з можливістю використання одного апарату для декількох видів зварювання, істотно розширює межі використання JASIC TIG-200P AC/DC (E20101) і позбавляє від необхідності тримати широкий асортимент техніки на підприємстві або в побуті.
Доступні види зварювання:
аргонодугове на постійному струмі (TIG DC)
аргонодугове на змінному струмі (TIG AC)
аргонодугове пульсуючою дугою на постійному струмі (TIG Pulse DC)
аргонодугове пульсуючою дугою на змінному струмі (TIG Pulse AC)
ручне дугове зварювання (MMA)
Особливості і переваги:
в основі конструкції сучасні IGBT-транзистори
прогресивна система охолодження
ВЧ розпал дуги
зварювання тонких матеріалів (режим TIG Pulse)
зварювання чорних металів і алюмінію
управління зварюванням з панелі і через педаль ДУ
автоматичне збереження параметрів зварювання при виключенні апарату і відновлення їх після включення
режим роботи на два і чотири такти (2Т/4Т)
вбудовані функції "Hot Start" ("гарячий старт") і "Arc Force" ("форсаж дуги") для MMA зварювання
індикація перегріву і перевантаження по струму
Комплектація:
інвертор JASIC TIG-200P AC/DC (E20101) - 1 шт.
пальник WP-26 (або SR-26) – 1 шт.
затискач маси з кабелем – 1 шт.
інструкція з експлуатації (паспорт) – 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jasic |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 9 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 3.2 мм |
| Максимальный сварочный ток | 200 А |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1 мм |
| Минимальный сварочный ток | 5 А |
| Напряжение питания | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 61 В |
| Степень защиты IP | 21 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 381 мм |
| Длина | 502 мм |
| Ширина | 217 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| ПВ (при 40°C) | 25 % |
| Потребляемая мощность | 6 кВА |
| Сварочный ток при ПВ 100% | 129 А |
- Цена: 24 000 ₴

