ДОСТАВКА






Зварювальний апарат JASIC TIG-500P AC/DC (E312)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Jasic TIG-500P AC/DC (E312) - це зварювальний інвертор для аргонодугового (TIG), а також ручного дугового (MMA) зварювання на постійному і змінному струмі. Застосовується для зварювання більшості конструкційних матеріалів, в тому числі тугоплавких металів, нержавіючої сталі та алюмінію.
Конструкція TIG-500P AC/DC (E312) заснована на IGBT-транзисторах. Апарат відрізняється надійним і міцним корпусом для роботи в польових умовах і не тільки.
Jasic TIG-500P AC/DC (E312) - відмінне рішення для застосування на виробництві. Цифрове управління дозволяє полегшити роботу зварника. Широкий діапазон налаштувань: 20 попередньо встановлених режимів аргонодугового зварювання, а також додатково можна налаштувати 5 власних режимів. Управління сенсорне. Управління додатковими функціями винесено на окремі меню панелі управління. Параметри зварювання відображаються на цифровому дисплеї. Живлення від мережі 380В. На передній панелі роз'єм для підключення блоку рідинного охолодження і виведена індикація про несправності в його роботі. Розрахований на роботу з вольфрамовими електродами 1.6 - 6.0 мм.
Основні функції та особливості:
аргонодугове зварювання (TIG)
ручне дугове зварювання (MMA)
робота на постійному (DC) і змінному (AC) струмі
режим TIGPulse для зварювання тонких матеріалів
режими роботи 2Т/4Т
вбудована функція «форсаж дуги» (arcforce)
Комплектація:
зварювальний апарат
пальник WP-18 (c рідинним охолодженням)
клема маси з кабелем
інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jasic |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 63 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Максимальная толщина свариваемых деталей | 16 мм |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 6 мм |
| Максимальный сварочный ток | 500 А |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.6 мм |
| Минимальный сварочный ток | 30 А |
| Напряжение питания | 380 В |
| Напряжение холостого хода | 68 В |
| Потребляемая мощность (W) | 21 кВА |
| Степень защиты IP | 21 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 783 мм |
| Длина | 650 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| ПВ (при 40°C) | 60 % |
| Сварочный ток при ПВ 100% | 400 А |
- Цена: 229 900 ₴

