ДОСТАВКА






Зварювальний апарат JASIC TIG-315P AC/DC (E202)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Jasic TIG-315P AC/DC (E202) – це зварювальний інвертор для аргонодугового (TIG), а також ручного дугового (MMA) зварювання на постійному та змінному струмі. Ключова особливість апаратів, які можуть працювати як на змінному, так і на постійному струмі - це можливість зварювати за допомогою одного апарату як нержавіючу сталь і титанові сплави, так і алюміній. Також для зварювання тонких матеріалів в апараті передбачено режим аргонодугового зварювання з пульсацією (TIG Pulse).
Jasic TIG-315P AC/DC (E202) - це апарат професійного використання, потужний та розрахований на тривалий час роботи (ПВ 60% на 315А). Такий апарат чудове рішення для роботи в майстернях. При своїх відносно невеликих розмірах та вазі внутрішнє наповнення вражає своїм функціоналом. Цифрове керування дозволяє максимально полегшити роботу зварника. Панель керування апаратом сенсорна, лише одна механічна рукоятка для встановлення значення вибраної характеристики. Живлення від промислової трифазної мережі електроживлення 380В. Також є можливість підключити педаль дистанційного управління і блок рідинного охолодження зварювального пальника.
Комплектація:
зварювальний апарат
пальник WP-18 (рідинне охолодження) з комплектом витратників
клема маси з кабелем
інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jasic |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 25.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 4 мм |
| Максимальный сварочный ток | 315 А |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1 мм |
| Минимальный сварочный ток | 10 А |
| Напряжение питания | 380 В |
| Напряжение холостого хода | 76 В |
| Потребляемая мощность (W) | 12.7 кВА |
| Степень защиты IP | 23 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 405 мм |
| Длина | 566 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| ПВ (при 40°C) | 60 % |
| Сварочный ток при ПВ 100% | 220 А |
- Цена: 62 100 ₴

