ДОСТАВКА






Напівавтомат зварювальний Jasic MIG-350 (N271)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Jasic MIG-350 (N271) – це професійний зварювальний інвертор, який може використовуватися для напівавтоматичного зварювання в середовищі захисних газів (MIG/MAG), а також для ручного дугового зварювання (MMA). Апарат працює як дротом суцільного перерізу, так і порошковим (потрібна заміна роликів механізму подавання дроту).
MIG-350 (N271) - це повноцінний пересувний зварювальний пост. Зварювальне джерело і механізм подавання дроту зібрані в одному корпусі, який встановлений на візок. У задній частині візок утворює спеціальний майданчик, на який встановлюється балон з газом. У конструкції використана IGBT-технологія, що робить апарат більш надійним і менш шумним, а також дозволяє зберегти відносно невеликі габарити і вагу. Механізм подавання дроту двороликовый, його потужності достатньо для стійкої роботи пальником з 3-метровим шланг-пакетом. Можливе встановлення касети з дротом вагою до 15 кг. Апарат розрахований на роботу з дротом діаметром 0.8/0.9/1.0/1.2 мм.
Управління інвертором просте і зрозуміле. Панель управління апаратом досить проста: три рукоятки з плавним ходом відповідають за регулювання сили струму, напруги і швидкості подачі зварювального дроту. Для індикації сили струму і напруги встановлені цифрові дисплеї. Вибір режиму зварювання (MMA/MIG) здійснюється тумблером, так само як і вибір типу пальника (стандартний для напівавтоматичного зварювання/пістолетного типу (Spool Gun)). Зварювальний пальник підключається через роз'єм типу KZ-2, поруч з яким встановлено штекер для перемикання полярності для роботи порошковим дротом. На задній панелі встановлений роз'єм з живленням 36 В для підключення підігрівача газу. Для роботи пальника пістолетного (Spool Gun) типу з вбудованою котушкою на передній панелі встановлений роз'єм (9 pin). Живлення апарату від промислової електричної мережі 380 В (3 фази).
Основні функції та особливості:
напівавтоматичне зварювання (MIG/MAG)
ручне дугове зварювання (MMA)
«гарячий старт» (Hot Start)
індикація перегріву
прогін і допалювання дроту в кінці зварювання
Комплектація:
зварювальний апарат
клема маси з кабелем
інструкція з експлуатації
Шановні покупці, зверніть увагу, зварювальний пальник не входить в комплект постачання!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jasic |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 52 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Загрузка проволоки | Боковая |
| Максимальная скорость подачи проволоки | 18 м/мин |
| Максимальное отклонения напряжения | 15 % |
| Максимальный диаметр проволоки | 1.2 мм |
| Максимальный сварочный ток | 350 А |
| Минимальная скорость подачи проволоки | 1.5 м/мин |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.8 мм |
| Минимальный сварочный ток | 50 А |
| Напряжение питающей сети | 380 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 14 кВт |
| Степень защиты IP | 21 |
| Тип подключения рукава | Евро разъем |
| Продолжительность нагрузки | 40 % |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 755 мм |
| Длина | 900 мм |
| Ширина | 450 мм |
- Цена: 89 990 ₴

