ДОСТАВКА






Напівавтомат зварювальний Jasic MIG-250 (N257)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Jasic MIG-250 (N257) - це професійний зварювальний інвертор, який може використовуватися для напівавтоматичного зварювання в середовищі захисних газів (MIG/MAG), аргонодугового зварювання (TIG), а також для ручного дугового зварювання (MMA). Апарат працює як дротом суцільного перерізу, так і порошковим (потрібна заміна роликів механізму подавання дроту).
MIG-250 (N257) - це повноцінний пересувний зварювальний пост. Зварювальне джерело і механізм подавання зібрані в одному корпусі, який встановлений на візок. У задній частині візок утворює спеціальний майданчик, на який встановлюється балон з газом. В конструкції використана IGBT-технологія, яка робить апарат більш відмовостійким і менш шумним, що дозволяє зберегти відносно невеликі габарити і вагу. Механізм подачі дроту двороликовий, його потужності достатньо для стійкої роботи пальником з 3-метровим шланг-пакетом. Перевага механізму подавання дроту MIG-250 (N257) - це те, що обидва його ролика тягові, а значить проковзування дроту в процесі зварювання мінімальне. Можливе встановлення касет з дротом вагою до 15 кг. Апарат розрахований на роботу з дротом діаметром 0.8/1.0 мм.
Панель керування апаратом досить проста: дві рукоятки з плавним ходом відповідають за регулювання швидкості подачі дроту/напруги. Для індикації сили струму і напруги встановлені цифрові дисплеї. Три тумблери відповідають за перемикання: режиму зварювання (MIG/TIG/MMA), режиму роботи (2Т/4Т) і виду пальника (стандарт spool gun). Зварювальний пальник підключається через роз'єм типу KZ-2, поруч з яким встановлено спеціальний штекер для перемикання полярності для роботи порошковим дротом. Для роботи пальника пістолетного (spool gun) типу з вбудованою котушкою на передній панелі встановлений спеціальний роз'єм (9 pin). Живлення апарату від промислової електричної мережі 380В (3 фази).
Основні функції та особливості:
3 види зварювання в одному апараті
режим V.R.D. для ручного дугового зварювання
налаштування індуктивності (жорсткості дуги)
Комплектація:
зварювальний апарат
клема маси з кабелем
Інструкція з експлуатації
Шановні покупці, зверніть увагу, зварювальний пальник не входить в комплект поставки!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jasic |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость катушки для сварочной проволоки | 15 кг |
| Вес | 47 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Загрузка проволоки | Боковая |
| Максимальная скорость подачи проволоки | 16 м/мин |
| Максимальное отклонения напряжения | 15 % |
| Максимальный диаметр проволоки | 1 мм |
| Максимальный сварочный ток | 250 А |
| Минимальная скорость подачи проволоки | 2 м/мин |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.8 мм |
| Минимальный сварочный ток | 30 А |
| Напряжение питающей сети | 380 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 7.8 кВт |
| Степень защиты IP | 21 |
| Тип подключения рукава | Евро разъем |
| Продолжительность нагрузки | 35 % |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 755 мм |
| Длина | 900 мм |
| Ширина | 450 мм |
- Цена: 64 990 ₴

