



Апарат для плазмового різання JASIC CUT-100 (L221 II) JET
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Jasic CUT-100 (L221 II) JET – це інверторний апарат для повітряного плазмового різання. За допомогою цього апарату можна різати матеріали, які проводять струм. В залежності від властивостей матеріалу і його товщини підбирається струм різання. Може використовуватися для фігурного і прямолінійного різання.
В основі конструкції CUT-100 (L221 II) лежить сучасна технологія IGBT. Її застосування забезпечує надійність і тривалу роботу апарату з високою ефективністю. В якості газу для утворення плазми використовується повітря, для регулювання тиску і попереднього очищення якого в задній частині інвертора встановлений фільтр-регулятор. Зверніть увагу, для роботи плазморізу потрібен компресор (витрата повітря 250 л/хв., тиск 0.45 — 0.65 МПа), а також додаткова система очищення і осушення повітря, оскільки фільтр-регулятор призначений в першу чергу саме для регулювання тиску. Чим більш якісно очищене та осушене повітря, тим вищою буде якість різання і довшим термін роботи обладнання.
Товщина чистового різання складає 25 мм, роздільного до 35 мм (в залежності від типу матеріалу, ступеня зносу матеріалів плазмотрона і т. інш.).
Jasic CUT-100 (L221 II) JET - це оновлена модель класичного плазморізу, у якої є ряд змін як зовнішніх, так і внутрішніх (функціональних). Серед зовнішніх слід відзначити:
сучасний дизайн з великим екраном панелі керування
підсвітку логотипа Jasic на передній панелі
підпружинені кришки вихідних клем
Серед внутрішніх:
оновлену систему охолодження
режим для різання перфорованих заготовок
можливість роботи в системах з ЧПК
Основний функціонал лишився без змін: обланання може працювати в режимі 2Т/4Т, є вбудована функція пілотної дуги для різання забруднених матеріалів, дуга підпалюється безконтактно імпульсом високої частоти. Апарат захищений від перегрівання під час роботи і перевантажень по струму, повідомлення про перевантаження разом з кодом помилок виводяться на дисплей.
Комплектація:
апарат повітряно-плазмового різання
плазмотрон P-80 (5 м)
фільтр-регулятор
клема маси з кабелем
інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jasic |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Параметры аппарата плазменной резки | |
| Вес аппарата | 29 кг |
| Максимальный сварочный ток | 100 А |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Напряжение питающей сети | 380 В |
| Напряжение холостого хода | 320 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 14 кВт |
| Степень защиты IP | 21 |
| Тип сварочной установки | Мобильная |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры аппарата плазменной резки | |
| Высота | 457 мм |
| Длина | 637 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| ПВ (при 40°C) | 50 % |
- Цена: 64 990 ₴

