



Апарат для плазмового різання JASIC CUT-45 (L207 II) JET
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
JASIC CUT-45 (L207 II) JET – це інверторний апарат для повітряного плазмового різання. За допомогою цього апарату можна різати матеріали, які проводять струм. В залежності від властивостей матеріалу і його товщини підбирається струм різання. Може використовуватися для фігурного і прямолінійного різання.
В основі конструкції CUT-45 (L207 II) лежить сучасна технологія IGBT. Її застосування забезпечує надійність і тривалу роботу апарату з високою ефективністю. В якості газу для утворення плазми використовується повітря, для регулювання тиску і попереднього очищення якого в задній частині інвертора встановлений фільтр-регулятор. Зверніть увагу, для роботи плазморізу потрібен компресор (витрата повітря 250 л/хв., тиск 0.45 — 0.65 МПа), а також додаткова система очищення і осушення повітря, оскільки фільтр-регулятор призначений в першу чергу саме для регулювання тиску. Чим більш якісно очищене та осушене повітря, тим вищою буде якість різання і довшим термін роботи обладнання.
Товщина чистового різання складає 8 мм, роздільного до 12 мм (в залежності від типу матеріалу, ступеня зносу матеріалів плазмотрона і т. інш.).
JASIC CUT-45 (L207 II) JET - це оновлена модель класичного плазморізу, у якої є ряд змін, серед яких слід відзначити:
сучасний дизайн з великим екраном панелі керування
підсвітку логотипа Jasic на передній панелі
підпружинені кришки вихідних клем
Порівняно з попередньою моделлю з'явилися переваги у вигляді режиму роботи 2Т/4Т (раніше був тільки в потужніших моделях) та кнопки для тестування системи подавання повітря. Підпал залишається контактним. Апарат захищений від перегрівання під час роботи і перевантажень по струму, повідомлення про перевантаження виводяться на дисплей.
Комплектація:
апарат повітряно-плазмового різання
плазмотрон PТ-31 (5 м)
фільтр-регулятор
клема маси з кабелем
інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jasic |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Параметры аппарата плазменной резки | |
| Вес аппарата | 6.3 кг |
| Максимальный сварочный ток | 45 А |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 280 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 4.9 кВт |
| Степень защиты IP | 21 |
| Тип сварочной установки | Мобильная |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры аппарата плазменной резки | |
| Высота | 298 мм |
| Длина | 474 мм |
| Ширина | 143 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| ПВ (при 40°C) | 30 % |
- Цена: 19 990 ₴

