




Напівавтомат зварювальний Jasic MIG-200P (N2D2) Evolve
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Jasic MIG-200P (N2D2) Evolve – це зварювальний інвертор для напівавтоматичного зварювання в середовищі захисних газів (MIG/MAG), аргонодугового зварювання (TIG), а також для ручного дугового (MMA) зварювання. Застосовується для зварювання конструкційних матеріалів, у тому числі різних видів сталі, а також алюмінію та його сплавів.
Головна особливість MIG-200P (N2D2) Evolve – повністю процесорне керування. До послуг зварювальника синергетичні режими для всіх трьох видів зварювання, у тому числі для аргонодугового та ручного дугового зварювання, а не лише для напівавтомата. Для початку зварювання достатньо вибрати матеріал, діаметр дроту/електроду, тип захисного газу, а також вказати зварювальний струм і можна приступати до зварювання, інші параметри підберуться апаратом автоматично. За бажання можна не використовувати встановлені режими зварювання, а зберегти свої, в апараті передбачено 100 комірок пам'яті для їх збереження. Також можна вимкнути використання синергії та варити на повністю ручних налаштуваннях.
Зовні дизайн MIG-200P (N2D2) Evolve не особливо відрізняється від класичних напівавтоматів Jasic, в наявності тільки реверс кольору – замість класичного помаранчевого джерело чорне, а логотип на бічній панелі помаранчевий. Найцікавіше криється всередині - потужний механізм подавання дроту (шестерний, 4 ролики) для плавного і точного подавання дроту навіть через пальники з довгим (до 5 м) шланг-пакетом. Апарат може варити як звичайним дротом суцільного перерізу, так і самозахисним порошковим, при цьому перемикання полярності переміщено всередину корпусу - ніяких кабелів з роз'ємами на передній панелі. Окремо варто зазначити, що до апарату можна підключити одночасно пальники для MIG і TIG зварювання, а апарат сам визначить, який саме пальник включений і активує налаштування потрібного виду зварювання (не забувайте замінити захисний газ).
Управління інвертором Jasic MIG-200P (N2D2) Evolve у порівнянні з попередньою моделлю не зазнало значних змін, хоча, безперечно, стало зручнішим за рахунок використання сенсорного екрану. По-перше, сам екран збільшився. По-друге, зменшилася кількість кнопок, їх залишилося лише дві – «назад» та «меню». Рух по меню та встановлення параметрів, як і попередня модель, організовано за допомогою ручок керування. Сучасний підхід до процесу управління апаратом, де переважають зручність та економія часу, для Jasic MIG-200P (N2D2) Evolve втілений у різноманітності способів управління:
через панель управління із сучасним сенсорним екраном
через пульт дистанційного керування (приєднується через роз'єм 12 pin)
за допомогою програми на телефоні (є версії для iOS та Android): телефон підключається до джерела за допомогою бездротового зв'язку і за його допомогою можна керувати процесом зварювання, вести журнал зварювальних робіт, а також оновлювати програмне забезпечення джерела
за допомогою кнопок на пальнику
Пальник для напівавтоматичного зварювання підключається до джерела через роз'єм KZ-2, для аргонодугового – через байонет 35-50 мм2. Можна підключити TIG пальник із кнопковим керуванням. Для живлення потрібне підключення до мережі 230В (1 фаза).
Оскільки модель MIG-200P (N2D2) Evolve обладнана осцилятором, то доступний повноцінний режим TIG зварювання.
Основні функції та особливості:
три види зварювання (MIG/MAG; TIG; MMA)
зварювання порошковим дротом (FCAW) у захисних газах або самозахисним дротом
напівавтоматичне зварювання з одиничною і подвійною пульсацією
аргонодугове зварювання з імпульсом
аналог TIG MIX режиму (лише DC)
синергетичне керування для всіх видів зварювання
великий сенсорний екран
три види керування джерелом (панель/пульт дистанційного керування/телефон)
гарячий старт, форсаж дуги, антизалипання для MMA
режим роботи обладнання 2Т/4Т
підключення апарата до бездротових мереж
захист від перегріву
Комплектація:
зварювальний апарат Jasic MIG-200P (N2D2) - 1 шт
пальник Parweld PRO-2400 (4 кнопки), 3 м - 1 шт
клема маси з кабелем - 1 шт
інструкція з експлуатації - 1 шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jasic |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость катушки для сварочной проволоки | 5 кг |
| Вес | 17 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Загрузка проволоки | Боковая |
| Максимальное отклонения напряжения | 15 % |
| Максимальный диаметр проволоки | 1.2 мм |
| Максимальный сварочный ток | 200 А |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.8 мм |
| Минимальный сварочный ток | 40 А |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 3.8 кВт |
| Степень защиты IP | 23 |
| Тип подключения рукава | Евро разъем |
| Продолжительность нагрузки | 25 % |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 400 мм |
| Длина | 605 мм |
| Ширина | 230 мм |
- Цена: 87 990 ₴

