



Апарат для плазмового різання Welding Dragon CUT-100
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Welding Dragon CUT-100 (CUT.100WDR) – це інверторний апарат для повітряного плазмового різання. За допомогою цього апарату можна різати матеріали, які проводять струм. В залежності від властивостей матеріалу і його товщини підбирається струм різання. Може використовуватися для фігурного і прямолінійного різання.
В основі конструкції CUT-100 (CUT.100WDR) лежить сучасна технологія IGBT. Її застосування забезпечує надійність і тривалу роботу апарату з високою ефективністю. В якості газу для утворення плазми використовується повітря, для підготовки якого в задній частині інвертора встановлений фільтр, при цьому регулятор тиску і манометр винесені на передню панель. Зверніть увагу, для роботи плазморізу потрібен компресор (витрата повітря 250 л/хв, тиск 0.45 — 0.65 МПа). ПВ джерела на максимальному струмі складає 60%.
Товщина чистового різання складає 25 мм, роздільного до 35 мм (в залежності від типу матеріалу, ступеня зносу матеріалів плазмотрона і т. інш.).
Управління плазморізом просте і зрозуміле навіть непрофесіоналові – на панель керування винесена ручка для плавного регулювання сили струму різання, значення сили струму виводиться на дисплей. Система тумблерів у правій частині панелі відповідає за перемикання:
режиму роботи 2Т/4Т
режиму подавання газу (перевірка/різання)
режиму різання (звичайний/різання перфорованих поверхонь)
Щоб полегшити роботу із забрудненими поверхнями реалізована функція пілотної дуги. Корпус виконаний в ергономічному стилі, з міцними ручками для транспортування, панель приладів захищена пластиковим щитком.
Основні функції та особливості:
плазмове різання (CUT)
використання зі станками з ЧПК
безконтактний підпал дуги
режим роботи 2Т/4Т
пілотна дуга
захист від перегріву і струмового перевантаження
Комплектація:
апарат повітряно-плазмового різання
плазмотрон типу А-151 (для ручного різання)
фільтр повітря
клема маси з кабелем
інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Welding Dragon |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Параметры аппарата плазменной резки | |
| Вес аппарата | 45 кг |
| Максимальный сварочный ток | 100 А |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Напряжение питающей сети | 380 В |
| Напряжение холостого хода | 260 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 14 кВт |
| Степень защиты IP | 21 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры аппарата плазменной резки | |
| Высота | 585 мм |
| Длина | 665 мм |
| Ширина | 325 мм |
- Цена: 34 499 ₴

