
Затискач маси Wecut Tweco type 300A
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Клема маси Wecut Tweco type 300A
Лита латунна клема маси специфічної конструкції. Використовується для кріплення на круглих і профільних трубах.
Особливості та переваги:
- потужна і міцна лита конструкція
- напівкругла форма губок гарантує стабільний контакт незалежно від ступеня розкриття
- потужна повністю ізольована пружина забезпечує стійке розкриття
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WeCut |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.474 кг |
| Допустимая токовая нагрузка | 300 А |
| Магнитная клемма | Нет |
| Максимальное раскрытие | 38 мм |
| Обрезиненные ручки | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 216 мм |
- Цена: 585 ₴

