


Апарат для плазмового різання Welding Dragon CUT-40
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Welding Dragon CUT-40 – це інверторний апарат для повітряного плазмового різання. За допомогою цього апарата можна різати будь-який матеріал, який проводить струм. Залежно від властивостей матеріалу та його товщини підбирається струм різання. Може використовуватися для фігурного та прямолінійного різання. В основі конструкції MOSFET-транзистори.
Як газ для утворення плазми використовується повітря, для підготовки якого в задній частині інвертора встановлено блок підготовки з манометром. Зверніть увагу, для роботи плазморізу необхідний компресор.
Товщина чистового різання становить 6 мм, роздільного до 10 мм (залежно від типу матеріалу, ступеня зношування комплектуючих плазмотрону тощо).
Керування плазморізом просте і зрозуміле навіть непрофесіоналу – на панелі лише одна ручка для плавного регулювання сили струму різання. Корпус у класичному стилі з ручкою для перенесення.
Основні функції та особливості:
плазмове різання (CUT)
високочастотний підпал дуги (торканням)
захист від перегріву та перевантаження
Комплектація:
апарат повітряно-плазмового різання
плазмотрон типу PT-31 (5 м)
блок підготовки повітря
клема маси з кабелем
інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Welding Dragon |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Метод плазменного сваривания | Воздушно-плазменный |
| Тип плазменного сваривания | Ручной |
| Параметры аппарата плазменной резки | |
| Вес аппарата | 8.2 кг |
| Максимальный сварочный ток | 40 А |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 230 В |
| Степень защиты IP | 21 |
| Габаритные размеры аппарата плазменной резки | |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 420 мм |
| Ширина | 155 мм |
- Цена: 9 570 ₴

