
Маска зварювальна SUN9L
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зварювальна маска Artotic SUN 9L - це зварювальна маска «хамелеон». Особливість такого типу масок – наявність світлофільтра, що автоматично затемнюється під час зварювання. У звичайній зварювальній масці як фільтруючий елемент, що знижує світлове навантаження на очі, застосовується затемнене скло. Такі маски поступово йдуть у минуле і застосовуються тільки для роботи при ручному дуговому зварюванні або якщо тривалість роботи дуже невелика.
Застосування маски-хамелеона вибір людини, яка піклується про збереження свого зору та зручність роботи. Так чим же хороші маски з світлофільтром, що автоматично затемнюється? Насамперед – це рівень захисту очей. На шляху яскравого травмуючого світла стоїть не одне скло, а цілий комплекс, що складається з екрану на рідких кристалах, захисних фільтрів та поляризаційних плівок. У передній частині маски встановлені 4 незалежні датчики, які в процесі зварювання реагують на рівень світла і дають сигнал на затемнення екрану. У той же час, якщо навантаження немає, фільтр світлішає і можна виконувати роботу зі збирання, різання, шліфування або підготовки до зварювання, не знімаючи маску. Живлення маски подвійне: сонячні елементи та змінна Li-Mn батарейка. Чутливість та рівень затемнення регулюються на картриджі світлофільтра всередині маски.
Корпус маски виготовлений з міцного, але легкого пластику, щоб зробити роботу в ній комфортнішою і в той же час захистити зварювальника від попадання розпечених бризок металу, а також від дії ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання. Маска представлена в декількох кольорах: класичному чорному, а також у забарвленні Steel Power
Переваги Artotic SUN 9L:
оглядове вікно: 100 х 73 мм
розмір світлофільтру: 133 х 114 х 9 мм
час спрацьовування: 0.04 мс
час затримки відкриття: 0.2 - 1.0 с
світлий стан: DIN 4
темний стан: DIN 4-8/ DIN 9-13
перемикання режиму зварювання/шліфування
оцінка оптичних класів: 1/2/1/1
сертифікат EN379
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARTOTIC |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.5 кг |
| Вид сварочной маски | Маска-хамелеон |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание маски | Аккумулятор, Фотоэлемент |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Максимальная степень затемнения, DIN | 13 |
| Минимальная рабочая температура | -5 град. |
| Минимальная степень затемнения, DIN | 5 |
| Регулировка задержки снятия затемнения | Да |
| Регулировка плотности затемнения | Да |
| Светлое состояние, DIN | 4 |
| Время срабатывания | 0.04 мс |
| Размеры светофильтра | |
| Высота светофильтра | 9 мм |
| Длина светофильтра | 114 мм |
| Ширина светофильтра | 133 мм |
| Смотровое окно | |
| Длина смотрового окна | 73 мм |
| Ширина смотрового окна | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Черный |
- Цена: 3 390 ₴

