


Апарат для плазмового різання Welding Dragon JSCUT-130
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Welding Dragon JSCUT-130– це сучасний промисловий комплекс для повітряно-плазмового різання металів.
Апарат спроектований для установки на системи портального різання з ЧПУ і відрізняється широким діапазоном регулювання струму різання (35-130А). Такий діапазон дозволяє підібрати необхідний режим різання з точки зору як технологічної, так і економічної ефективності. Зверніть увагу, для роботи комплексу необхідний компресор для нагнітання повітря, потужністю від 250 л/хв.
Ключова особливість JSCUT-130 – ПВ 100%, що дозволять отримати максимально тривалий час роботи. Вбудована система захисту джерела забезпечує контроль і попередження перевантажень по струму, стрибків напруги, перепадів тиску повітря і перегріву під час роботи. Охолодження плазмотрона - повітряне, а значить для роботи не потрібне придбання блоку рідинного охолодження.
Апаратний комплекс для повітряно-плазмового різання JSCUT-130 підійде для різання низьковуглецевих, легованих, хромонікелевих сталей, а також кольорових металів і сплавів. Безпосередньо з самим джерелом може використовуватися плазмотрон як для автоматичного, так і для ручного різання. В комплект входить плазмотрон для машинного різання, розрахований на кріплення в маніпуляторах столу для різання. Цей плазмотрон може бути встановлений на обладнання малої механізації для здійснення прямолінійних і фігурних зрізів, а також на машини портального і консольного різання (CNC).
Товщина різу:
пробивання 20 мм
чистовий 30 мм
роздільний 45 мм
Комплект поставки:
апарат Welding Dragon JSCUT-130 – 1 шт.
плазмотрон HC1303 (JS-T1300) 8 або 12 м – 1 шт.
запобіжник – 2 шт.
кабель управління 2pin – 1 шт.
кабель управління 4pin – 1 шт.
ключ – 1 шт.
блок підготовки повітря – 1 шт.
кабель маси 3 м – 1 шт.
інструкція – 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Welding Dragon |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Параметры аппарата плазменной резки | |
| Вес аппарата | 60 кг |
| Максимальный сварочный ток | 130 А |
| Минимальный сварочный ток | 35 А |
| Напряжение питающей сети | 380 В |
| Напряжение холостого хода | 360 В |
| Степень защиты IP | 21 |
| Тип сварочной установки | Стационарная |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры аппарата плазменной резки | |
| Высота | 350 мм |
| Длина | 650 мм |
| Ширина | 760 мм |
- Цена: 101 280 ₴

