
Маска зварювальна Artotic SUN 9B
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зварювальна маска Artotic SUN 9B – це зварювальна маска «хамелеон». Особливість такого типу масок – наявність автоматично затемненого світлофільтра. У звичайній зварювальної масці в якості фільтруючого елемента, що знижує світлове навантаження на очі, застосовується затемнене скло. Такі маски поступово відходять у минуле і застосовуються тільки для роботи при ручному дуговому зварюванні або якщо тривалість роботи дуже невелика.
Застосування маски-хамелеона вибір людини, яка піклується про збереження свого зору та зручність роботи. Так чим же хороші маски з світлофільтром, що автоматично затемнюється? Насамперед – це рівень захисту очей. На шляху яскравого світла, що травмує, стоїть не одне скло, а цілий комплекс, що складається з екрану на рідких кристалах, захисних фільтрів і поляризаційних плівок. У передній частині маски встановлені 4 незалежні датчики, які в процесі зварювання реагують на рівень світла і дають сигнал на затемнення екрану. У той же час, якщо навантаження немає, фільтр світлішає і можна виконувати роботу зі збирання, різання, шліфування або підготовки до зварювання не знімаючи маску. Живлення маски подвійне: сонячні елементи і змінна Li-Mn батарейка. Чутливість регулюється ручкою на масці, а рівень затемнення на картриджі.
Корпус маски виготовлений з міцного, але легкого пластику, щоб зробити роботу в ній більш комфортною і в той же час захистити зварника від потрапляння розпечених бризок металу, а також від дії ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання. Маска виконана в декількох кольорах: класичному чорному, а також у забарвленні Orange і Shark Skin Переваги Artotic SUN 9B:
оглядове вікно: 100 х 65 мм
розмір світлофільтру: 125 х 106 х 9 мм
час спрацьовування: 0.03 мс
час затримки відкриття: 0.3 – 0.9 з
світлий стан: DIN 4
темний стан: DIN 4-8 / DIN 9-13
перемикання режиму зварювання/шліфування
оцінка оптичних класів: 1/1/1/1
сертификат СE EN379
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARTOTIC |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.48 кг |
| Вид сварочной маски | Маска-хамелеон |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание маски | Аккумулятор, Фотоэлемент |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Максимальная степень затемнения, DIN | 13 |
| Минимальная рабочая температура | -5 град. |
| Минимальная степень затемнения, DIN | 5 |
| Регулировка задержки снятия затемнения | Да |
| Регулировка плотности затемнения | Да |
| Светлое состояние, DIN | 4 |
| Время срабатывания | 0.03 мс |
| Размеры светофильтра | |
| Высота светофильтра | 9 мм |
| Длина светофильтра | 106 мм |
| Ширина светофильтра | 125 мм |
| Смотровое окно | |
| Длина смотрового окна | 65 мм |
| Ширина смотрового окна | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Черный |
- Цена: 3 190 ₴

