
Маска зварювальна Optech S777B
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зварювальна маска Optech S777B - це зварювальна маска «хамелеон». Особливість такого типу масок - наявність світлофільтра, що автоматично затемняється. У звичайній зварювальній масці як фільтруючий елемент, що знижує світлове навантаження на очі, застосовується затемнене скло. Такі маски поступово відходять у минуле і застосовуються тільки для роботи при ручному дуговому зварюванні або якщо тривалість роботи дуже невелика.
Застосування маски-хамелеона вибір людини, яка піклується про збереження свого зору та зручність роботи. Так чим же хороші маски з світлофільтром, що автоматично затемнюється? Насамперед – це рівень захисту очей. На шляху яскравого світла, що травмує, стоїть не одне скло, а цілий комплекс, що складається з екрану на рідких кристалах, захисних фільтрів і поляризаційних плівок. У передній частині маски встановлені 2 незалежні датчики, які в процесі зварювання реагують на рівень світла і дають сигнал на затемнення екрану. У той же час, якщо навантаження немає, фільтр світлішає і можна виконувати роботу зі збирання, різання, шліфування або підготовки до зварювання, не знімаючи маску. Для живлення встановлено сонячну батарею, а також додатково змінні батареї LiMn. Чутливість та рівень затемнення регулюються ручками на масці.
Корпус маски виготовлений з міцного, але легкого пластику, щоб зробити роботу в ній більш комфортною і в той же час захистити зварника від попадання розпечених бризок металу, а також від дії ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання. >
Всі маски серії S777 мають однакову конструкцію, але відрізняються характеристиками світлофільтра. Так маски S777(A) - це наймолодша модель, у них живлення тільки від сонячних батарей, маски зі світлофільтрами S777 (B) і S777 (C) мають подвійне харчування, також у масок зі світлофільтром типу (B) збільшене оглядове вікно - 98 х 55 мм.
Переваги Optech S777B:
оглядове вікно: 98 х 55 мм
розмір світлофільтра: 110 х 90 х 9 мм
час спрацьовування: 0.04 мс
час затримки відкриття: 0.25 – 0.8 с
світлий стан: DIN 4
темний стан: DIN 9-13
переключення режиму зварювання/шліфування
оцінка оптичних класів: 1/2/1/1
сертифікат EN379
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OP/TECH USA |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.54 кг |
| Вид сварочной маски | Маска-хамелеон |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание маски | Аккумулятор, Фотоэлемент |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Максимальная степень затемнения, DIN | 13 |
| Минимальная рабочая температура | -5 град. |
| Минимальная степень затемнения, DIN | 9 |
| Регулировка задержки снятия затемнения | Да |
| Регулировка плотности затемнения | Да |
| Светлое состояние, DIN | 4 |
| Время срабатывания | 0.05 мс |
| Размеры светофильтра | |
| Высота светофильтра | 9 мм |
| Длина светофильтра | 90 мм |
| Ширина светофильтра | 110 мм |
| Смотровое окно | |
| Длина смотрового окна | 55 мм |
| Ширина смотрового окна | 98 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Черный |
- Цена: 2 190 ₴

