
Маска зварювальна Welding Dragon WH-201H (True Color)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зварювальна маска Welding Dragon WH-201H (True Color) – це зварювальна маска «хамелеон». Особливість такого типу масок – наявність автоматично затемняемого світлофільтра. У звичайній зварювальної масці в якості фільтруючого елемента, що знижує світлове навантаження на очі, застосовується затемнене скло. Такі маски поступово відходять у минуле і застосовуються тільки для роботи при ручний дугового зварюванні або якщо тривалість роботи дуже невелика.
Застосування маски-хамелеона вибір людини, яка дбає про збереження свого зору і зручність роботи. Так чим же гарні маски з автоматично затемнюємbv світлофільтром? В першу чергу – це рівень захисту очей. На шляху яскравого світла, що травмує, стоїть не одне скло, а цілий комплекс, що складається з екрана на рідких кристалах, захисних фільтрів і поляризаційних плівок. А світлофільтр технології True Color у зварювальній масці не спотворює кольори, цей тип світлофільтра дозволяє бачити крізь нього зображення в природних кольорах. У передній частині маски встановлені 4 незалежних датчика, які в процесі зварювання реагують на рівень світла і дають сигнал на затемнення екрану. У той же час, якщо навантаження немає, фільтр світлішає і можна виконувати роботу по збірці, різанні, шліфуванні або підготовки до зварювання не знімаючи маску. Харчування маски подвійне: сонячні елементи і змінна Li-Mn батарейка. Все управління маскою винесено назовні в спеціальний блок на лівій стороні шолома. Рівень затемнення і чутливість плавно регулюються спеціальними важелями. На самому картриджі світлофільтру ніяких ручок регулювання не передбачено, є тільки кнопка тестування стану батареї ("TEST").
Корпус маски виготовлений з міцного, але легкого пластику, щоб зробити роботу в ній більш комфортною і в той же час захистити зварника від потрапляння розпечених бризок металу, а також від дії ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання.
Переваги WH-201H Welding Dragon (True Color):
оглядове вікно: 100 х 60 мм
розмір світлофільтру: 110 x 90 x 9 мм
час спрацьовування: 0.03 з
час затримки відкриття: 0.2 – 1.0
світле стан: DIN 4
темний стан: DIN 5-8 / DIN 9-13
перемикання режиму зварювання/шліфування
оцінка оптичних класів: 1/1/1/2
сертифікат РЄ EN379
Шановні покупці, зверніть увагу - маска розрахована на роботу при температурі від -5°C до +55°C! При більш низьких температурах маску використовувати не можна, вона не буде працювати коректно, оскільки це оптико-електронний прилад і у нього жорсткі умови експлуатації. Якщо маска не працює при температурі нижче -5°C - це не гарантійний випадок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Welding Dragon |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.55 кг |
| Вид сварочной маски | Маска-хамелеон |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание маски | Аккумулятор, Фотоэлемент |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Максимальная степень затемнения, DIN | 13 |
| Минимальная рабочая температура | -5 град. |
| Минимальная степень затемнения, DIN | 5 |
| Регулировка задержки снятия затемнения | Да |
| Регулировка плотности затемнения | Да |
| Светлое состояние, DIN | 4 |
| Время срабатывания | 0.04 мс |
| Размеры светофильтра | |
| Высота светофильтра | 9 мм |
| Длина светофильтра | 114 мм |
| Ширина светофильтра | 133 мм |
| Смотровое окно | |
| Длина смотрового окна | 88 мм |
| Ширина смотрового окна | 98 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Оранжевый |
- Цена: 2 590 ₴

