
Апарат для плазмового різання Welding Dragon JSCUT-200
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Welding Dragon JSCUT-200 – це сучасний промисловий комплекс для повітряно-плазмового різання металів.
Апарат спроектований для установки на портальні системи різання з ЧПУ і відрізняється широким діапазоном регулювання струму різання (35-200А). Такий діапазон дозволяє підібрати необхідний режим різання з точки зору як технологічної, так і економічної ефективності. Зверніть увагу, для роботи комплексу необхідний компресор для нагнітання повітря, потужністю від 150 л/хв.
Ключова особливість JSCUT-200 – ПВ 100%, що дозволять отримати максимально тривалий час роботи. Для забезпечення безперебійної роботи в комплект поставки входить блок рідинного охолодження (10 л). Плазмотрон розроблений виробником джерела для досягнення максимального результату. Вбудована система захисту джерела забезпечує контроль і попередження перевантажень по струму, стрибків напруги, перепадів тиску повітря і перегріву під час роботи.
Апаратний комплекс для повітряно-плазмового різання JSCUT-200 підійде для різання низько вуглецевих, легованих, хромонікелевих сталей, а також кольорових металів і сплавів. Безпосередньо з самим джерелом може використовуватися плазмотрон як для автоматичного, так і для ручного різання. В комплект входить плазмотрон для машинного різання, розрахований на кріплення в маніпуляторах столу для різання. Цей плазмотрон може бути встановлений на обладнання малої механізації для здійснення прямолінійних і фігурних зрізів, а також на машини портального і консольного різання (CNC).
Товщина різу:
пробивання 25 мм
чистовий 50 мм
роздільний 60 мм
Комплект поставки:
джерело Welding Dragon JSCUT-200 – 1 шт.
плазмотрон HC2003 8 м – 1 шт.
блок охолодження (10 л) - 1 шт.
шланги і штуцери для підключення блоку охолодження - 2 шт.
блок підготовки повітря – 1 шт.
кабель маси 3 м – 1 шт.
інструкція – 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Welding Dragon |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Параметры аппарата плазменной резки | |
| Вес аппарата | 80 кг |
| Максимальный сварочный ток | 200 А |
| Минимальный сварочный ток | 35 А |
| Напряжение питающей сети | 380 В |
| Напряжение холостого хода | 320 В |
| Степень защиты IP | 21 |
| Тип сварочной установки | Стационарная |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры аппарата плазменной резки | |
| Высота | 840 мм |
| Длина | 1060 мм |
| Ширина | 480 мм |
- Цена: 165 000 ₴

