



Напівавтомат зварювальний Welding Dragon MIG-350
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Welding Dragon MIG-350 - це професійний зварювальний інвертор, який може використовуватися для напівавтоматичного зварювання в середовищі захисних газів (MIG/MAG). Апарат працює як дротом суцільного перерізу, так і порошковом (потрібна заміна роликів механізму подавання). Окрім роботи в режимі напівавтомату джерело також працює в режимі ручного дугового зварювання.
Зварювальне джерело і механізм подавання дроту Welding Dragon MIG-350 рознесені в окремі корпуси. В конструкції використана IGBT-технологія, яка робить апарат більш надійним і менш шумним, а також дозволяє зберегти відносно невеликі габарити і вагу. Механізм подавання дроту чотирироликовий, його потужності достатньо для стійкої роботи пальниками з шланг-пакетом довжиною до 5 метрів. Дріт захищений від забруднення пластиковим захисним боксом. Можливе встановлення касет з дротом вагою до 15 кг. Апарат розрахований на роботу з дротом діаметром 0.8 / 1.0 / 1.2 мм.
Управління зварювальним апаратом розосереджено між панеллю джерела і панеллю механізму подавання дроту. На панель джерела винесені дисплеї для індикації сили струму та напруги, два діоди: один для відображення підключення до мережі та один - для індикації помилок, а також блок із трьох тумблерів та трьох рукояток для встановлення параметрів.
Блок тумблерів відповідає за перемикання:
режимів зварювання (MIG/MAG або MMA)
режиму роботи джерела (2Т чи 4Т)
включення перевірки подавання газу чи дроту
Блок рукояток-регуляторів відповідає за встановлення значень (залежно від вибраного режиму зварювання):
індуктивності (для MIG/MAG зварювання) або струму форсажу дуги (для MMA зварювання)
струму зварювання картера (для MIG/MAG зварювання) або зварювальний струм (для MMA зварювання)
напруга заварювання кратера (для MIG/MAG зварювання)
Живлення апарату від промислової електричної мережі 380В (3 фази). Пальник підключається в т.зв. "євророз'єм" на панелі механізму подавання дроту. Там же встановлені рукоятки регулювання швидкості подавання дроту (зварювального струму) та напруги.
Основні функції та особливості:
напівавтоматичне зварювання (MIG/MAG)
ручне дугове зварювання (ММА)
регулювання (індуктивності) жорсткості дуги
режим роботи 2 і 4 такти
на задній панелі роз'єм (36 В) для підключення підігрівача газу
робота з пальниками з довгим шланг-пакетом (до 5 м)
індикація перегріву і перевантаження по струму
Комплектація:
зварювальне джерело – 1 шт.
механізм подавання дроту - 1 шт.
з'єднувальний кабель (5 шт.) – 1 шт.
пальник типу MB-24 KD (3 м) – 1 шт.
клема маси з кабелем (3 м) – 1 шт.
інструкція з експлуатації – 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Welding Dragon |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость катушки для сварочной проволоки | 15 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Загрузка проволоки | Боковая |
| Максимальная скорость подачи проволоки | 16 м/мин |
| Максимальный диаметр проволоки | 1.2 мм |
| Максимальный сварочный ток | 350 А |
| Минимальная скорость подачи проволоки | 1.5 м/мин |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.8 мм |
| Минимальный сварочный ток | 60 А |
| Напряжение питающей сети | 380 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 12.8 кВт |
| Номинальный сварочный ток | 350 А |
| Степень защиты IP | 21 |
| Тип подключения рукава | Евро разъем |
| Продолжительность нагрузки | 60 % |
| Частота тока | 50 Гц |
- Цена: 48 330 ₴

