



Напівавтомат зварювальний Welding Dragon MIG-250
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Welding Dragon MIG-250 – це зварювальний інвертор для напівавтоматичного зварювання в середовищі захисних газів (MIG/MAG), а також ручного дугового зварювання (MMA). Можлива робота дротом суцільного перерізу діаметрами 0.8,1.0 та 1.2 мм.
Відмінна риса Welding Dragon MIG-250 - це цифрове керування, яке в залежності від обраного діаметра дроту і типу захисного газу підбирає потрібне значення величини зварювального струму. Вибрати можна з трьох діаметрів дроту та двох типів захисного газу (чиста вуглекислота або суміш аргону 82% та вуглекислоти 18%). Режими не задані жорстко, швидше це режим рекомендації, зварювання виконується з повністю ручним налаштуванням.
Виконання апарату - однокорпусне, механізм подавання дроту, змонтований разом з джерелом. Можливе встановлення касет з дротом до 15 кг, сама касета захищена від забруднень боксом-черепашкою. Механізм подачі дроту двороликовий, це значить, що максимальна довжина шланг-пакета пальника не більше 3м.
Керування джерелом ступінчасте. Перший ступінь - це прості налаштування основних параметрів та вибір режимів прямим натисканням кнопок та обертанням рукояток. Другий ступінь - додаткові налаштування за допомогою контекстних меню.
Блок кнопок у правій частині панелі:
вид зварювання (MIG/MMA)
режим роботи (2Т/4Т)
тест подавання газу
Також натискання кнопок дозволяє потрапити в контекстні меню для встановлення додаткових параметрів.
Блок рукояток (зліва направо)
індуктивність (MIG)
зварювальний струм (MIG/MMA)
зварювальна напруга (MIG) / струм форсажу дуги (MMA)
Два цифрові дисплеї відображають різну інформацію, залежно від того, що саме налаштовується в даний момент. За замовчуванням, при налаштування основних параметрів та в процесі зварювання на дисплеї виводиться: лівий – сила струму, правий – напруга.
Основні функції та особливості:
режим роботи апарату 2Т/4Т
регулювання індуктивності
регулювання струму форсажу дуги
регулювання продування газом до та після зварювання
зниження швидкості подачі дроту перед початком зварювання
допалення дроту
вихід (36В, 4А) для підігрівача газу
Комплектація:
зварювальний апарат
пальник MB-24
клема маси з кабелем
інструкція з експлуатації
Шановні покупці, зверніть увагу, зварювальний пальник не входить у комплект постачання!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Welding Dragon |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость катушки для сварочной проволоки | 15 кг |
| Вес | 26 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Загрузка проволоки | Боковая |
| Максимальное отклонения напряжения | 15 % |
| Максимальный диаметр проволоки | 1.2 мм |
| Максимальный сварочный ток | 250 А |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.8 мм |
| Минимальный сварочный ток | 50 А |
| Напряжение питающей сети | 380 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 7.5 кВт |
| Степень защиты IP | 21 |
| Тип подключения рукава | Евро разъем |
| Продолжительность нагрузки | 60 % |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 560 мм |
| Длина | 575 мм |
| Ширина | 290 мм |
- Цена: 25 200 ₴

