
Редуктор ацетиленовий Welding Dragon AR-07
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Редуктор ацетиленовий Welding Dragon AR-07
– це необхідна частина системи подачі ацетилену, що використовується при газополум'яній обробці металів. Призначення редуктора – зменшити тиск після балона зі скрапленим газом, а також забезпечити точність подачі газу. Така подача є більш ефективною та економічною.
Корпус редуктора виготовлений із латуні. Обладнаний двома манометрами. Для точного дозування витрати на редукторі встановлено зручну пластикову ручку.
Робочий тиск до 1.5 МПа
Вхідний тиск до 2.5 МПа
Вихідний тиск до 0.15 МПа
Витрата до 5 м3/год
Робочий діапазон температур від -25° до +50°С
Вага 1.5 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Welding Dragon |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.5 кг |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Материал корпуса регулятора | Латунь |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. |
| Пропускная способность | 5 куб. м/час |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Выходной диаметр | 1/4" |
| Входной диаметр | 3/4" |
- Цена: 1 290 ₴

