
Візок для бочок, ручний бочкороз 0.3 т
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Візок гідравлічний для переміщення бочок (ручний бочкоз);
- Вантажність 0,3 тонни;
- Посилена рама та гідроциліндр;
- Ролики з поліуретановим покриттям, гумові кермові колеса;
- Прецизійні підшипники;
- Прогумована ручка;
- Спрощується сертифікатом якості.
- Відповідає EN 1757-2;
Ручні бочкоози вирізняються прекрасними експлуатаційними показниками та надійністю. Це досягається завдяки ретельному контролю якості на всіх етапах виробничого процесу, впровадженому на заводах компанії.
Ці візка для бочок обладнані модернізованим гідравлічним домкратом підвищеної надійності. Термін експлуатації гідровузла до першого ремонту, за дотримання правил експлуатації, у середньому становить не менш ніж 2 роки.
Корпус гідравлічного бочкоза зварений із якісної сталі на автоматичних роботизованих лініях, що гарантує правильну геометрію. Деталі, що мають основне навантаження, виготовлені методом лиття.
Колеса та ролики металеві, з поліуретановим покриттям. Для зручності обслуговування всі вузли та з'єднання обладнані маслянками.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Poltek |
| Вантажопідйомність | 300 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 980 мм |
| Ширина вил | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 80 |
| Вид | З нестандартною виделкою |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/Оплата | Можлива оплата за безготівковим розрахунком з ПДВ. Безкоштовна доставка по Києву, Одесі та Харкову при замовленні на суму понад 1000 грн. |
| Кількість поворотних коліс | 2 |
| Комплектація | Рокла, паспорт |
| Максимальна висота вил | 400 мм |
| Матеріал | Метал |
| Розмір роликів вил | 120х50 мм |
| Розмір рульових коліс | 180х50 мм |
| Розміри | 980×850×1180 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 9 150 ₴

