

Гідравлічний пляшковий домкрат Toho 10 т (04-420024)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Гідравлічний домкрат пляшкового типу.
- Надійна конструкція, посилений шток.
- Швидкий підйом, плавний хід.
- Автоматическое опускание при снятии нагрузки.
- Большая высота подъема.
- Удобная, эргономичная рукоятка.
- Сопровождается сертификатом качества.
- Гарантия: 6 месяцев.
- Производитель: Южная Корея

Гидравлический бутылочный домкрат – устройство, используемое для поднятия тяжелых грузов. Бутылочные домкраты применяются при подъеме и перемещении тяжелых грузов, монтаже оборудования, строительстве, ремонте, демонтажных работах.
Гідравлічні домкрати працюють за рахунок тиску масла на поршень, завдяки чому досягається велика підйомне зусилля при малому ході рукоятки. Підйом вантажу здійснюється шляхом натиснення на рукоятку домкрата. Плюсами гідравлічних домкратів є – велика вантажопідйомність, плавність ходу, компактність і надійність конструкції.
| Основні | |
|---|---|
| Вантажопідйомність | 10000 кг |
| Висота підйому | 405 мм |
| Висота підхоплення | 200 мм |
| Власна вага | 6.3 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага домкрата | 6.3 кг |
| Вид | Вертикальні (пляшкові) |
| Гарантійний термін | 6 лет |
| Гарантія | 6 місяців |
| Додаткові характеристики | Хід штока: 125 мм; Хід гвинта: 80 мм |
| Максимальна висота підйому | 405 мм |
| Країна-виробник товару | Південна Корея |
| Тип | Гідравлічні |
- Ціна: Ціну уточнюйте

