
Ланцюг кріпильний, гілка стяжна (гак-гак) 6,3 тн 8,5 м
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
Запас міцності: 2:1.
-
Стандарт: ДСТУ EN 12195-3:2018.
-
Гарантія: 6 місяців.
-
Не призначена для підіймання вантажу!
Кріпильний ланцюг являє собою високоміцний стяжний ланцюг 8-го класу міцності (G 80), призначений для кріплення (стягування), але не призначений для підіймання вантажів. На кінцях ланцюга найчастіше встановлюються вилкові гаки (SL-12) або гаки-обмежувачі (SL-86), але за бажанням замовника можуть бути встановлені інші гаки, вантажопідіймальні ланки або такельні скоби.
Для стягування ланцюга використовується ЦЕПНИЙ РЕТЧЕТ (ланцюговий талреп, ланцюгова стяжка).
Кріпильні ланцюги застосовуються для перевезення різних вантажів:
- спецтехніки;
- контейнерів;
- цистерн;
- труб, колод і т. ін.
Характеристики
Розмір ланцюга, мм |
Робоче навантаження, (WLL) |
Руйнівне навантаження, (MBL) |
Зів гака, мм |
|
8х24 |
4,0 |
8,0 |
25 |
|
10х30 |
6,3 |
12,6 |
34 |
|
13х39 |
10,0 |
20,0 |
40 |
|
16х48 |
16,0 |
32,0 |
45 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.2 кг/м |
| Внутрішня довжина ланки | 30 мм |
| Зовнішня ширина ланки | 50 мм |
| Калібр ланцюга | 10 мм |
| Коефіцієнт запасу міцності | 2 |
| Матеріал ланцюга | Високоміцна сталь |
| Робоче навантаження | 6.3 т |
| Руйнівне навантаження | 12.9 т |
| Стан | Новий |
| Тип ланцюга | З коротким ланкою |
| Основні атрибути | |
| Довжина | 8.5 м |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 6.3 т |
| Матеріал троса | Сталь |
| Тип кріплення | Гак-гак |
| Тип ременя | Кріпильний ланцюг |
- Ціна: 2 900 ₴

