
Ланцюг кріпильний, гілка стяжна (гак-гак) 10,0 тн 10,0 м
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
Запас міцності: 2:1.
-
Стандарт: ДСТУ EN 12195-3:2018.
-
Гарантія: 6 місяців.
-
Не призначена для підіймання вантажу!
Кріпильний ланцюг являє собою високоміцний стяжний ланцюг 8-го класу міцності (G 80), призначений для кріплення (стягування), але не призначений для підіймання вантажів. На кінцях ланцюга найчастіше встановлюються вилкові гаки (SL-12) або гаки-обмежувачі (SL-86), але за бажанням замовника можуть бути встановлені інші гаки, вантажопідіймальні ланки або такельні скоби.
Для стягування ланцюга використовується ЦЕПНИЙ РЕТЧЕТ (ланцюговий талреп, ланцюгова стяжка).
Кріпильні ланцюги застосовуються для перевезення різних вантажів:
- спецтехніки;
- контейнерів;
- цистерн;
- труб, колод і т. ін.
Характеристики
Розмір ланцюга, мм |
Робоче навантаження, (WLL) |
Руйнівне навантаження, (MBL) |
Зів гака, мм |
|
8х24 |
4,0 |
8,0 |
25 |
|
10х30 |
6,3 |
12,6 |
34 |
|
13х39 |
10,0 |
20,0 |
40 |
|
16х48 |
16,0 |
32,0 |
45 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 10 м |
| Стан | Новий |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 10 т |
| Матеріал троса | Сталь |
| Тип кріплення | Гак-гак |
| Тип ременя | Кріпильний ланцюг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.8 кг |
| Внутрішня довжина ланки | 39 мм |
| Калібр ланцюга | 13 мм |
| Коефіцієнт запасу міцності | 2 |
| Матеріал ланцюга | Високоміцна сталь |
| Зовнішня ширина ланки | 65 мм |
| Робоче навантаження | 10 |
| Руйнівне навантаження | 21.6 т |
| Тип ланцюга | З короткою ланкою |
- Ціна: 5 990 ₴

